Alpine
Biathlon
Cross-Country
Nor.Combined
Ski Jumping
Speed Skating
Fantasy
Home
Events & Results
Ranking
Hall of Fame
Sprint Free - Krasnogorsk
Cross-Country, Eastern Europe Cup, Wednesday 23.Dec 2020, Russia
History
Results
Startlist
Show more
Pos
BiB
Name
Born
Nation
Time
1
3
Filimonov
Denis
1999
Russia
2
2
Krasnov
Andrey
1994
Russia
3
1
Parfenov
Andrey
1987
Russia
4
5
Larkov
Andrey
1989
Russia
5
7
Frolov
Vladimir
1994
Russia
6
16
Nazarov
Fedor
1998
Russia
7
9
Sobakarev
Andrey
1996
Russia
8
26
Rybkin
Vladimir
2001
Russia
9
8
Vechkanov
Vladislav
1997
Russia
10
11
Baiborodov
Evgeniy
1990
Russia
11
4
Morilov
Nikolay
1986
Russia
12
6
Kirillov
Ivan
1996
Russia
13
12
Sannikov
Ilja
1992
Russia
14
13
Timashov
Anton
1996
Russia
15
17
Valiakhmetov
Ravil
1989
Russia
16
20
Shpuntau
Yahor
1999
Belarus
17
18
Bezmaternykh
Ivan
1997
Russia
18
21
Volkov
Sergey
2001
Russia
19
27
Okhapkin
Ivan
1999
Russia
20
29
Zubtsov
Maxim
1995
Russia
21
10
Gorbunov
Ivan
1999
Russia
22
15
Garder
Maxim
1997
Russia
23
22
Ponomarev
Valeriy
1998
Russia
24
24
Nikolaev
Artem
1991
Russia
25
28
Pechenov
Kirill
1999
Russia
26
14
Kanev
Sergey
1998
Russia
27
19
Kochetkov
Ivan
2003
Russia
28
23
Zhul
Viktor
2001
Russia
29
25
Kutyrev
Vladislav
2000
Russia
30
30
Solodovnikov
Vladimir
1996
Russia
31
-
Kuznetsov
Iliya
2000
Russia
32
-
Azanov
Vladislav
1994
Russia
33
-
Burenkov
Alexander
2001
Russia
34
-
Vichuzhanin
Kirill
1992
Russia
35
-
Klugen
Alexander
1997
Russia
36
-
Poroshkin
Ilia
1995
Russia
37
-
Khabarov
Nikita
1994
Russia
37
-
Nelipa
Danil
2001
Russia
39
-
Petrov
Artur
1992
Russia
40
-
Bagrashov
Dmitriy
1995
Russia
41
-
Zhenikhov
Vitaliy
1999
Russia
42
-
Safiullin
Rifat
1991
Russia
43
-
Mozharovskiy
Dmitriy
1997
Russia
44
-
Vlasov
Andrey
1986
Russia
45
-
Tiunov
Konstantin
1999
Russia
46
-
Tikhonenko
Iliya
2001
Russia
47
-
Maschenko
Andrey
1998
Russia
48
-
Bagrev
Evgeniy
2003
Russia
49
-
Zubkov
Alexey
1995
Russia
50
-
Zhul
Dmitriy
2000
Russia
51
-
Goroshnikov
Dmitriy
1993
Russia
52
-
Rezyapkin
Artem
1998
Russia
53
-
Anisimov
Ivan
1987
Russia
54
-
Vikulin
Pavel
1989
Russia
55
-
Kovalev
Maxim
1989
Russia
56
-
Novikov
Lev
2002
Russia
57
-
Karakosov
Dmitriy
2000
Russia
58
-
Rogachev
Andrey
1999
Russia
59
-
Sizikov
Alexander
2000
Russia
60
-
Rudakov
Alexander
1995
Russia
61
-
Antipov
Dmitriy
1998
Russia
61
-
Kopeykin
Alexey
2001
Russia
63
-
Ploskonosov
Dmitriy
1989
Russia
64
-
Popov
Vitaliy
1992
Russia
65
-
Kilivnyuk
Kirill
1998
Russia
66
-
Kondrashov
Dmitriy
1994
Russia
67
-
Kolpakov
Filipp
1998
Russia
68
-
Komarov
Pavel
1999
Russia
69
-
Zabaluev
Sergey
2001
Russia
70
-
Dementiev
Eugeniy
1983
Russia
71
-
Edygarov
Roman
2000
Russia
72
-
Soloviev
Pavel
2001
Russia
73
-
Pisarev
Nikita
2002
Russia
74
-
Utkin
Alexander
1986
Russia
75
-
Gorchakov
Artem
2000
Russia
76
-
Kudryavtsev
Evgeniy
1997
Russia
77
-
Rybochkin
Yaroslav
1998
Russia
78
-
Malyshev
Artem
1998
Russia
79
-
Baskov
Vladimir
1997
Russia
80
-
Singopin
Nikita
1995
Russia
81
-
Vdovin
Alexander
1993
Russia
82
-
Duplin
Alexander
2002
Russia
83
-
Drozd
Dmitriy
1998
Russia
84
-
Lobov
Konstantin
1994
Russia
85
-
Vassiliev
Dimitriy
2001
Russia
86
-
Kopeykin
Artem
2003
Russia
87
-
Laskin
Tsimur
1999
Belarus
88
-
Solodov
Ivan
1989
Russia
89
-
Safonov
Ivan
1990
Russia
90
-
Krylov
Kirill
2002
Russia
91
-
Akopyan
Erik
2004
Russia
92
-
Potutkin
Vitaliy
2001
Russia
93
-
Kazlouski
Vital
1998
Belarus
94
-
Roskoshin
Denis
2001
Russia
95
-
Kokonkin
Andrey
2001
Russia
96
-
Potapov
Fedor
1999
Russia
97
-
Zernov
Alexey
2001
Russia
98
-
Koludarov
Dmitriy
2002
Russia
99
-
Terentiev
Artem
2003
Russia
100
-
Menshikh
Eduard
2002
Russia
101
-
Skrypnikov
Dmitriy
1997
Russia
102
-
Telegin
Alexander
1994
Russia
103
-
Druzhinin
Daniil
2000
Russia
104
-
Savkin
Egor
2003
Russia
105
-
Degesov
Anton
2000
Russia
106
-
Veshnyakov
Eduard
2002
Russia
107
-
Egorov
Stanislav
1992
Russia
108
-
Tartynskiy
Maxim
1999
Russia
109
-
Chekulaev
Dmitriy
1989
Russia
110
-
Saltykov
Evgeniy
2000
Russia
111
-
Lavrov
Ivan
1998
Russia
112
-
Ugolnikov
Daniil
2001
Russia
113
-
Smirnov
Pavel
2003
Russia
114
-
Nenev
Vladislav
2001
Russia
115
-
Dranitsa
Konstantin
2002
Russia
116
-
Ursu
Grigoriy
2002
Russia
117
-
Kharlamov
Anton
1997
Russia
118
-
Maltsev
Daniil
2003
Russia
119
-
Kucherik
Artemiy
2000
Russia
120
-
Rybnikov
Ivan
2003
Russia
121
-
Ignatenko
Dmitriy
2003
Russia
122
-
Levanov
Alexander
2002
Russia
123
-
Arteev
Vyacheslav
2003
Russia
124
-
Fadeev
Andrey
2002
Russia
125
-
Rogozin
Timur
2002
Russia
126
-
Sychev
Alexander
2003
Russia
127
-
Gorilchenko
Eduard
2004
Russia
128
-
Kuskov
Vasiliy
2000
Russia
129
-
Shurepa
Daniil
2004
Russia
130
-
Tauashev
Erlan
1998
Russia
131
-
Scherbakov
Maxim
2000
Russia
132
-
Denisenkov
Dmitriy
2002
Russia
133
-
Gorbunov
Mikhail
2004
Russia
134
-
Soloviev
Maxim
1982
Russia
135
-
Sablin
Dmitriy
2004
Russia
DNS
-
Volzhentsev
Stanislav
1985
Russia
DNS
-
Panzhinskiy
Alexander
1989
Russia
DNS
-
Sosnin
Mikhail
1990
Russia
DNS
-
Sokolov
Grigoriy
1996
Russia
DNS
-
Ardashev
Sergey
1998
Russia
DNS
-
Kuznetsov
Andrey
1998
Russia
DNS
-
Volgin
Alexander
2000
Russia
DNS
-
Yuriev
Matvey
2003
Russia
DNS
-
Shvyrev
Ivan
2003
Russia
DNS
-
Pronin
Alexey
2000
Russia
DNF
-
Dedkov
Ivan
1997
Russia
DNF
-
Beskrovniy
Ivan
2002
Russia