Alpine
Biathlon
Cross-Country
Nor.Combined
Ski Jumping
Speed Skating
Fantasy
Home
Events & Results
Ranking
Hall of Fame
Sprint Classic - Krasnogorsk
Cross-Country, Eastern Europe Cup, Thursday 24.Dec 2020, Russia
History
Results
Startlist
Show more
Pos
BiB
Name
Born
Nation
Time
1
1
Ardashev
Sergey
1998
Russia
2
13
Timashov
Anton
1996
Russia
3
5
Filimonov
Denis
1999
Russia
4
3
Krasnov
Andrey
1994
Russia
5
2
Kuznetsov
Andrey
1998
Russia
6
6
Poroshkin
Ilia
1995
Russia
7
11
Larkov
Andrey
1989
Russia
8
10
Vechkanov
Vladislav
1997
Russia
9
7
Panzhinskiy
Alexander
1989
Russia
10
12
Azanov
Vladislav
1994
Russia
11
8
Frolov
Vladimir
1994
Russia
12
27
Volkov
Sergey
2001
Russia
13
15
Zhul
Viktor
2001
Russia
14
17
Bezmaternykh
Ivan
1997
Russia
15
19
Morilov
Nikolay
1986
Russia
16
9
Kirillov
Ivan
1996
Russia
17
18
Nazarov
Fedor
1998
Russia
18
20
Baiborodov
Evgeniy
1990
Russia
19
24
Kanev
Sergey
1998
Russia
20
26
Tikhonenko
Iliya
2001
Russia
21
4
Sobakarev
Andrey
1996
Russia
22
16
Sannikov
Ilja
1992
Russia
23
22
Shpuntau
Yahor
1999
Belarus
24
23
Zubkov
Alexey
1995
Russia
25
30
Tiunov
Konstantin
1999
Russia
26
14
Klugen
Alexander
1997
Russia
27
21
Okhapkin
Ivan
1999
Russia
28
25
Khabarov
Nikita
1994
Russia
29
28
Mozharovskiy
Dmitriy
1997
Russia
30
29
Ponomarev
Valeriy
1998
Russia
31
-
Nikolaev
Artem
1991
Russia
32
-
Zabaluev
Sergey
2001
Russia
33
-
Anisimov
Ivan
1987
Russia
34
-
Garder
Maxim
1997
Russia
35
-
Zhul
Dmitriy
2000
Russia
36
-
Kovalev
Maxim
1989
Russia
37
-
Vassiliev
Dimitriy
2001
Russia
38
-
Rudakov
Alexander
1995
Russia
39
-
Duplin
Alexander
2002
Russia
40
-
Vlasov
Andrey
1986
Russia
41
-
Petrov
Artur
1992
Russia
42
-
Zhenikhov
Vitaliy
1999
Russia
43
-
Vdovin
Alexander
1993
Russia
44
-
Korostelev
Saveliy
2003
Russia
45
-
Dedkov
Ivan
1997
Russia
46
-
Bagrashov
Dmitriy
1995
Russia
47
-
Deryabov
Roman
2000
Russia
48
-
Rogachev
Andrey
1999
Russia
49
-
Burenkov
Alexander
2001
Russia
50
-
Kuznetsov
Iliya
2000
Russia
51
-
Vichuzhanin
Kirill
1992
Russia
52
-
Kutyrev
Vladislav
2000
Russia
53
-
Safiullin
Rifat
1991
Russia
54
-
Singopin
Nikita
1995
Russia
55
-
Lobov
Konstantin
1994
Russia
56
-
Potutkin
Vitaliy
2001
Russia
57
-
Soloviev
Pavel
2001
Russia
58
-
Pechenov
Kirill
1999
Russia
59
-
Karakosov
Dmitriy
2000
Russia
60
-
Utkin
Alexander
1986
Russia
61
-
Rezyapkin
Artem
1998
Russia
62
-
Vikulin
Pavel
1989
Russia
63
-
Komarov
Pavel
1999
Russia
64
-
Rybkin
Vladimir
2001
Russia
65
-
Popov
Vitaliy
1992
Russia
66
-
Kudryavtsev
Evgeniy
1997
Russia
67
-
Kondrashov
Dmitriy
1994
Russia
68
-
Drozd
Dmitriy
1998
Russia
69
-
Solodovnikov
Vladimir
1996
Russia
70
-
Goroshnikov
Dmitriy
1993
Russia
71
-
Solodov
Ivan
1989
Russia
72
-
Kochetkov
Ivan
2003
Russia
73
-
Malyshev
Artem
1998
Russia
74
-
Sizikov
Alexander
2000
Russia
75
-
Kopeykin
Alexey
2001
Russia
76
-
Koludarov
Dmitriy
2002
Russia
77
-
Rybochkin
Yaroslav
1998
Russia
78
-
Akopyan
Erik
2004
Russia
79
-
Egorov
Stanislav
1992
Russia
80
-
Kolpakov
Filipp
1998
Russia
81
-
Gorchakov
Artem
2000
Russia
82
-
Pisarev
Nikita
2002
Russia
83
-
Roskoshin
Denis
2001
Russia
84
-
Degesov
Anton
2000
Russia
85
-
Krylov
Kirill
2002
Russia
86
-
Beskrovniy
Ivan
2002
Russia
87
-
Kirillov
Alexander
2000
Russia
88
-
Ugolnikov
Daniil
2001
Russia
89
-
Terentiev
Artem
2003
Russia
90
-
Veshnyakov
Eduard
2002
Russia
91
-
Grigoriev
Alexey
1993
Russia
92
-
Bagrev
Evgeniy
2003
Russia
93
-
Dementiev
Eugeniy
1983
Russia
94
-
Druzhinin
Daniil
2000
Russia
95
-
Valuev
Mikhail
2002
Russia
96
-
Menshikh
Eduard
2002
Russia
97
-
Kolesnikov
Rodion
2002
Russia
98
-
Antipov
Dmitriy
1998
Russia
99
-
Potapov
Fedor
1999
Russia
100
-
Nenev
Vladislav
2001
Russia
101
-
Hrybau
Uladzislau
1999
Belarus
102
-
Arteev
Vyacheslav
2003
Russia
103
-
Chekulaev
Dmitriy
1989
Russia
104
-
Polyakov
Oleg
2003
Russia
105
-
Tartynskiy
Maxim
1999
Russia
106
-
Kharlamov
Anton
1997
Russia
107
-
Kopeykin
Artem
2003
Russia
108
-
Volkov
Andrey
2003
Russia
109
-
Ursu
Grigoriy
2002
Russia
110
-
Dranitsa
Konstantin
2002
Russia
111
-
Kuskov
Vasiliy
2000
Russia
112
-
Sychev
Alexander
2003
Russia
113
-
Kucherik
Artemiy
2000
Russia
114
-
Maltsev
Daniil
2003
Russia
115
-
Savkin
Egor
2003
Russia
116
-
Fadeev
Andrey
2002
Russia
117
-
Rogozin
Timur
2002
Russia
118
-
Rybnikov
Ivan
2003
Russia
119
-
Levanov
Alexander
2002
Russia
120
-
Ignatenko
Dmitriy
2003
Russia
121
-
Scherbakov
Maxim
2000
Russia
122
-
Semenyutin
Nikita
2002
Russia
123
-
Sheptunov
Igor
2004
Russia
124
-
Gorbunov
Mikhail
2004
Russia
125
-
Denisenkov
Dmitriy
2002
Russia
126
-
Sablin
Dmitriy
2004
Russia
127
-
Soloviev
Maxim
1982
Russia
DNS
-
Ploskonosov
Dmitriy
1989
Russia
DNS
-
Safonov
Ivan
1990
Russia
DNS
-
Kilivnyuk
Kirill
1998
Russia
DNS
-
Zubtsov
Maxim
1995
Russia
DNS
-
Sokolov
Grigoriy
1996
Russia
DNS
-
Baskov
Vladimir
1997
Russia
DNS
-
Gorbunov
Ivan
1999
Russia
DNS
-
Pronin
Alexey
2000
Russia
DNS
-
Kokonkin
Andrey
2001
Russia
DNS
-
Nelipa
Danil
2001
Russia
DNS
-
Zernov
Alexey
2001
Russia
DNS
-
Yuriev
Matvey
2003
Russia
DNS
-
Edygarov
Roman
2000
Russia
DNS
-
Smirnov
Pavel
2003
Russia
DNS
-
Shvyrev
Ivan
2003
Russia