Login

Kononovskaya

Result Startlist

Pos # Name Born Nation Time
1 22 Alexey Shemiakin 1989 Russia 1:15:05.7 1:15:05.7
2 4 Ilia Poroshkin 1995 Russia 1:15:24.3 + 18.6
3 3 Stanislav Volzhentsev 1985 Russia 1:16:12.4 + 01:06.7
4 6 Petr Sedov 1990 Russia 1:16:18.0 + 01:12.3
5 2 Ivan Kirillov 1996 Russia 1:16:18.5 + 01:12.8
6 25 Alexander Grebenko 1994 Russia 1:16:27.7 + 01:22.0
7 47 Pavel Vikulin 1989 Russia 1:16:48.4 + 01:42.7
8 15 Denis Kataev 1992 Russia 1:16:49.5 + 01:43.8
9 20 Kirill Kilivnyuk 1998 Russia 1:16:51.0 + 01:45.3
10 18 Alexander Kuleshov 1993 Russia 1:16:52.0 + 01:46.3
11 16 Anton Bykov 1998 Russia 1:17:01.6 + 01:55.9
12 32 Nikita Singopin 1995 Russia 1:17:29.8 + 02:24.1
13 1 Artem Nikolaev 1991 Russia 1:17:36.9 + 02:31.2
14 9 Anton Timashov 1996 Russia 1:17:50.3 + 02:44.6
15 21 Ermil Vokuev 1992 Russia 1:17:50.3 + 02:44.6
16 19 Konstantin Glavatskikh 1985 Russia 1:17:55.7 + 02:50.0
17 24 Nikolay Khokhryakov 1985 Russia 1:17:56.1 + 02:50.4
18 11 Almaz Taipov 1993 Russia 1:18:02.1 + 02:56.4
19 26 Ilja Sannikov 1992 Russia 1:18:02.2 + 02:56.5
20 8 Ilnaz Zakirov 1993 Russia 1:18:03.8 + 02:58.1
21 5 Maxim Zubtsov 1995 Russia 1:18:04.8 + 02:59.1
22 40 Ivan Solodov 1989 Russia 1:18:05.0 + 02:59.3
23 14 Andrey Malafiev 1992 Russia 1:18:24.5 + 03:18.8
24 10 Vladimir Frolov 1994 Russia 1:18:26.7 + 03:21.0
25 17 Mikhail Sosnin 1990 Russia 1:18:54.1 + 03:48.4
26 13 Dmitriy Bagrashov 1995 Russia 1:19:08.0 + 04:02.3
27 42 Fedor Nazarov 1998 Russia 1:19:19.0 + 04:13.3
28 28 Alexander Utkin 1986 Russia 1:19:19.6 + 04:13.9
29 34 Vladimir Solodovnikov 1996 Russia 1:19:22.6 + 04:16.9
30 49 Artem Malyshev 1998 Russia 1:19:24.1 + 04:18.4
31 35 Rifat Safiullin 1991 Russia 1:19:36.4 + 04:30.7
32 43 Anton Ziuzev 1985 Russia 1:19:55.8 + 04:50.1
33 7 Alexey Vitsenko 1990 Russia 1:19:57.2 + 04:51.5
34 45 Vladislav Azanov 1994 Russia 1:20:46.1 + 05:40.4
35 38 Vladimir Baskov 1997 Russia 1:20:54.3 + 05:48.6
36 50 Alexey Zubkov 1995 Russia 1:21:06.6 + 06:00.9
37 41 Evgeniy Baiborodov 1990 Russia 1:21:41.0 + 06:35.3
38 29 Dmitriy Japarov 1986 Russia 1:21:48.6 + 06:42.9
39 46 Danil Dotsenko 1995 Russia 1:22:17.9 + 07:12.2
40 57 Maxim Sysolyatin 1998 Russia 1:22:40.0 + 07:34.3
41 33 Alexander Vdovin 1993 Russia 1:22:58.1 + 07:52.4
42 60 Ivan Dedkov 1997 Russia 1:22:58.4 + 07:52.7
43 61 Konstantin Lobov 1994 Russia 1:23:13.9 + 08:08.2
44 56 Aleh Chychykau 1996 Belarus 1:23:30.3 + 08:24.6
45 53 Dzmitry Yakimenka 1994 Belarus 1:23:32.5 + 08:26.8
46 52 Maxim Garder 1997 Russia 1:23:47.0 + 08:41.3
47 31 Evgeniy Kudryavtsev 1997 Russia 1:23:50.2 + 08:44.5
48 36 Nikolay Polevoy 1996 Russia 1:24:44.2 + 09:38.5
DNS 12 Evgeniy Vakhrushev 1995 Russia
DNS 23 Andrey Parfenov 1987 Russia
DNS 27 Sergey Yurkov 1985 Russia
DNS 30 Alexey Chernousov 1984 Russia
DNS 37 Sergey Lytnev 1996 Russia
DNS 48 Jakov Lemanov 1989 Russia
DNS 54 Aliaksandr Voranau 1990 Belarus
DNS 55 Kirill Pechenov 1999 Russia
DNF 39 Pavel Siulatov 1986 Russia
DNF 44 Andrey Zarodov 1999 Russia
DNF 51 Konstantin Tiunov 1999 Russia

Info

What Eastern Europe Cup
Discipline Duathlon 15+15 km
Host Kononovskaya
Nation Russia
Date Sunday 1.Mar 2020
Calendar 2019/2020