Login

Krasnogorsk

Result Startlist

Pos # Name Born Nation Time
1 55 Nikolay Pankratov 1982 Russia 1:20:27.2 1:20:27.2
2 44 Alexey Slepov 1986 Russia 1:21:16.5 + 49.3
3 50 Petr Sedov 1990 Russia 1:21:43.2 + 01:16.0
4 41 Konstantin Glavatskikh 1985 Russia 1:21:58.9 + 01:31.7
5 42 Sergey Turyshev 1985 Russia 1:22:01.8 + 01:34.6
6 58 Sergey Shiriaev 1983 Russia 1:22:08.9 + 01:41.7
7 6 Alexander Utkin 1986 Russia 1:22:25.9 + 01:58.7
8 7 Mikhail Belov 1987 Russia 1:22:28.2 + 02:01.0
9 36 Evgeniy Lukjanov 1981 Russia 1:22:47.1 + 02:19.9
10 35 Alexey Soloviev 1984 Russia 1:22:56.3 + 02:29.1
11 34 Alexey Lushkin 1978 Russia 1:23:12.3 + 02:45.1
12 9 Dmitriy Ploskonosov 1989 Russia 1:23:13.8 + 02:46.6
13 54 Stanislav Volzhentsev 1985 Russia 1:23:31.6 + 03:04.4
14 56 Sergej Novikov 1980 Russia 1:23:33.0 + 03:05.8
15 53 Ilia Chernousov 1986 Russia 1:23:43.4 + 03:16.2
16 49 Ilya Mashkov 1981 Russia 1:23:51.2 + 03:24.0
17 40 Raul Shakirzianov 1989 Russia 1:24:11.7 + 03:44.5
18 25 Vladimir Vilissov 1976 Russia 1:24:14.5 + 03:47.3
19 70 Dmitriy Derbin 1982 Russia 1:24:22.6 + 03:55.4
20 51 Alexander Kuznetsov 1982 Russia 1:24:27.3 + 04:00.1
21 15 Andrey Feller 1988 Russia 1:24:29.6 + 04:02.4
22 17 Dmitriy Chvanov 1985 Russia 1:24:31.2 + 04:04.0
23 75 Dmitriy Egoshin 1981 Russia 1:24:50.7 + 04:23.5
24 86 Maxim Feller 1986 Russia 1:25:03.4 + 04:36.2
25 26 Pavel Siulatov 1986 Russia 1:25:06.3 + 04:39.1
26 67 Dmitriy Japarov 1986 Russia 1:25:21.0 + 04:53.8
27 11 Anatolij Rochev 1976 Russia 1:25:30.4 + 05:03.2
28 93 Alexey Vitsenko 1990 Russia 1:25:47.1 + 05:19.9
29 3 Maxim Bulgakov 1983 Russia 1:25:49.5 + 05:22.3
30 52 Ivan Arteev 1977 Russia 1:25:51.0 + 05:23.8
31 28 Ivan Guliaev 1987 Russia 1:25:51.9 + 05:24.7
32 38 Ivan Alypov 1982 Russia 1:25:58.6 + 05:31.4
33 68 Alexey Dvoskin 1983 Russia 1:26:01.9 + 05:34.7
34 46 Artem Zhmurko 1985 Russia 1:26:02.0 + 05:34.8
35 29 Andrej Geljmanov 1982 Russia 1:26:04.5 + 05:37.3
36 18 Evgeniy Shebolkin 1984 Russia 1:26:08.4 + 05:41.2
37 32 Sergey Yurkov 1985 Russia 1:26:10.6 + 05:43.4
38 85 Evgeniy Baiborodov 1990 Russia 1:26:11.8 + 05:44.6
39 37 Anton Ziuzev 1985 Russia 1:26:13.2 + 05:46.0
40 89 Nikita Stupak 1987 Russia 1:26:40.9 + 06:13.7
41 43 Nikolay Khokhryakov 1985 Russia 1:26:48.1 + 06:20.9
42 1 Leonid Skoblo 1986 Russia 1:26:52.5 + 06:25.3
43 23 Andrey Kalsin 1989 Russia 1:27:03.7 + 06:36.5
44 5 Anatoliy Volkov 1989 Russia 1:27:19.3 + 06:52.1
45 77 Mikhail Durkin 1987 Russia 1:27:38.9 + 07:11.7
46 78 Alexey Miachin 1989 Russia 1:27:44.1 + 07:16.9
47 47 Alexey Chernousov 1984 Russia 1:27:47.2 + 07:20.0
48 88 Andrey Hasanov 1980 Russia 1:28:00.8 + 07:33.6
49 39 Andrey Milkov 1978 Russia 1:28:23.0 + 07:55.8
50 79 Alexey Moshkin 1985 Russia 1:28:40.3 + 08:13.1
51 64 Radik Abulov 1987 Russia 1:28:43.4 + 08:16.2
52 21 Alexey Tropnikov 1978 Russia 1:28:52.1 + 08:24.9
53 96 Yuriy Gavrilov 1991 Russia 1:28:52.8 + 08:25.6
54 19 Anton Shatagin 1987 Russia 1:28:57.2 + 08:30.0
55 62 Ilshat Nigmatullin 1987 Russia 1:29:00.8 + 08:33.6
56 12 Anton Andreev 1986 Russia 1:29:01.5 + 08:34.3
57 72 Alexey Tavkazakov 1988 Russia 1:29:17.4 + 08:50.2
58 98 Sergey Polukeev 1989 Russia 1:29:25.8 + 08:58.6
59 14 Anatoliy Romanov 1986 Russia 1:29:32.0 + 09:04.8
60 76 Roman Korolkov 1988 Russia 1:29:40.5 + 09:13.3
61 63 Alexander Poroshkov 1987 Russia 1:29:46.6 + 09:19.4
62 10 Maxim Kovalev 1989 Russia 1:29:56.5 + 09:29.3
63 82 Andrey Larkov 1989 Russia 1:30:10.0 + 09:42.8
64 66 Pavel Arhipkin 1982 Russia 1:30:56.6 + 10:29.4
65 69 Leonid Vinogradov 1982 Russia 1:30:58.5 + 10:31.3
66 92 Mikhail Sosnin 1990 Russia 1:31:34.0 + 11:06.8
67 80 Andrey Shatokhin 1990 Russia 1:31:51.1 + 11:23.9
68 74 Dmitriy Baklanov 1988 Russia 1:32:07.8 + 11:40.6
69 71 Anton Antokhin 1989 Russia 1:33:19.1 + 12:51.9
70 90 Dmitriy Salnikov 1991 Russia 1:33:23.4 + 12:56.2
71 81 Alexander Blokhin 1989 Russia 1:34:53.5 + 14:26.3
72 95 Ivan Loschinin 1991 Russia 1:35:12.0 + 14:44.8
73 99 Dmitriy Golub 1991 Russia 1:36:47.2 + 16:20.0
DNS 100 Georgiy Nutskov 1990 Russia
DNS 101 Hamlet Ziroyan 1989 Armenia
DNS 27 Mikhail Devjatiarov Jr. 1985 Russia
DNS 60 Pavel Andreev 1983 Russia
DNS 61 Anton Suzdalev 1989 Russia
DNS 65 Konstantin Ignatiev 1986 Russia
DNS 83 Dmitriy Kuzin 1987 Russia
DNS 84 Pavel Erofeev 1984 Russia
DNS 91 Hovhannes Sargsyan 1987 Armenia
DNS 94 Konstantin Kuleev 1991 Russia
DNF 102 Alexander Filippov 1990 Russia
DNF 13 Artem Norin 1983 Russia
DNF 16 Alexander Kalinin 1983 Russia
DNF 2 Ildar Safin 1987 Russia
DNF 20 Andrey Smolianin 1986 Russia
DNF 22 Viktor Romanov 1983 Russia
DNF 24 Vladimir Lenskiy 1972 Russia
DNF 30 Olexander Putsko 1981 Ukraine
DNF 31 Roman Chekalkin 1985 Russia
DNF 33 Nikolay Bolotov 1986 Russia
DNF 4 Ivan Anisimov 1987 Russia
DNF 45 Vladimir Tokarev 1980 Russia
DNF 48 Alexander Bessmertnykh 1986 Russia
DNF 57 Egor Sorin 1985 Russia
DNF 59 Mikalai Parcheuski 1982 Belarus
DNF 73 Dmitriy Shaparov 1987 Russia
DNF 8 Vadim Pisarev 1987 Russia
DNF 87 Nikolay Nikonorov 1986 Russia
DNF 97 Tsihon Korsakov 1986 Belarus

Info

What Eastern Europe Cup
Discipline 30 km C
Host Krasnogorsk
Nation Russia
Date Sunday 27.Dec 2009
Calendar 2009/2010