Login

Message board #Norway WC squad Lillehammer

Message board

Norway WC squad Lillehammer newest on top

Erythropoietin [Erythropoietin] Friday 14.Aug 23:54, 2020
1st Winter Fantasy Overall
er visst en som har råkjørt igjen, nå også med pulver i nesa?

Erythropoietin [Erythropoietin] Wednesday 12.Dec 21:41, 2018
1st Winter Fantasy Overall
og akkurat på denne dagen så viser klæbo at han virkelig er den nye northug.. og det er ikke 1. april i dag

https://www.nrk.no/trondelag/johannes-hosflot-klaebu-involvert-i-trafikkuhell-pa-byasen-i-trondheim-1.14338286

Tomas [Second Coming] Wednesday 12.Dec 12:58, 2018
12th Winter Fantasy Overall
Re-did our frontpage for the time being.

Partykjeppen [Il Piccolo Gregari] Wednesday 12.Dec 10:26, 2018
Young Northug would mock latter-career Northug.

goon1221 [Jinx.inc] Wednesday 12.Dec 09:52, 2018
Not totally out of the blue, but never the less sad news .... Petter Northug retiring

Tomas [Second Coming] Monday 26.Nov 14:32, 2018
12th Winter Fantasy Overall
Norway WC squad Lillehammer:
-------------------------------------------
Ingen Northug på Lillehammer
Petter Northug går, som varslet, ikke verdenscup i Lillehammer til helgen. Det er sprint fredag, 10/15 km lørdag og jaktstart 10/15 km søndag i en mini-tour.

Disse stiller for Norge i Lillehammer:
Kvinner:
Maiken Caspersen Falla, Gjerdrum IL
Ingvild Flugstad Østberg, Gjøvik Skiklubb
Lotta Udnes Weng, Nes Ski
Ragnhild Haga, Åsen IL
Kathrine Harsem, IL Varden Meråker
Kari Øyre Slind, Oppdal IL
Anna Svendsen, Tromsø skiklubb langrenn/Team Veidekke Nord-Norge
Heidi Weng, IL Bul
Thea Krokan Murud, Søre Ål IL
Therese Johaug, IL Nansen
Astrid Uhrenholdt Jacobsen, IL Heming
Silje Øyre Slind, Oppdal IL
Kristine Stavås Skistad, Konnerud IL

Tiril Udnes Weng, Nes Ski (friplass, vant skandinavisk cup i fjor)
Marthe Mæhlum Johansen, Østre Toten Skilag (friplass, leder Eguinor Cup)

Menn
Sindre Bjørnestad Skar, Bærums Verk og Hauger IF
Eirik Brandsdal, Kjelsås IL
Finn Hågen Krogh, Tverrelvdalen IL
Johannes Høstflot Klæbo, Byåsen IL
Sondre Turvoll Fossli, Hokksund IL
Didrik Tønseth, Byåsen IL
Simen Hegstad Krüger, Lyn Ski
Hans Christer Holund, Lyn Ski
Martin Johnsrud Sundby, Røa IL
Emil Iversen, IL Varden Meråker
Sjur Røthe, Voss IL
Vebjørn Turtveit, Voss IL/Team Veidekke Vest
Gjøran Tefre, Førde IL/Team Veidekke Vest

Martin Løwstrøm Nyenget, Lillehammer Skiklub (friplass, vant skandinavisk cup i fjor)
Mattis Stenshagen, Follebu SK (friplass, leder Eguinor Cup)

Latest comments

Vuelta a Espana
Thu 29.Oct 01:42 - Koronin
11
Giro d'Italia
Sun 25.Oct 23:32 - MiguelSimoes 35
175
#Giro 2020: www.wielerkenner.nl
Sun 25.Oct 21:55 - TomBoonenFanboy
11
Dynasty fantasy - 2020
Sun 25.Oct 19:02 - Tomas
126
# Vuelta 2020: www.wielerkenner.nl
Tue 20.Oct 14:36 - Partykjeppen
16
RondevanVlaanderen
Mon 19.Oct 17:25 - Aragonite
15
FollowingRiders
Sat 17.Oct 19:13 - Tomas
7
Scheldeprijs
Wed 14.Oct 21:21 - Aragonite
9
Gent - Wevelgem in Flanders Fields
Wed 14.Oct 12:05 - Partykjeppen
1
ParisRoubaix
Sat 10.Oct 18:54 - Koronin
11
Liege - Bastogne - Liege
Wed 7.Oct 17:14 - Erythropoietin
11
Volta a Portugal Edição Especial
Wed 7.Oct 17:02 - NUNOBJJ
18