Sign in Sign up

Val Ridanna

No # Name Born Nation Time Shooting Misses
1 41e Yuliya Zhuravok 1994 Ukraine 1:21:32.1 1:21:32.1 0-1 0-0 0
1 42e Nadiia Bielkina 1990 Ukraine 1:21:32.1 1:21:32.1 0-1 0-1 0
1 43e Andriy Dotsenko 1994 Ukraine 1:21:32.1 1:21:32.1 0-0 0-0 0
1 44e Artem Pryma 1987 Ukraine 1:21:32.1 1:21:32.1 0-1 0-0 0
2 11e Olga Vilukhina 1988 Russia + 12.9 1:21:45.0 0-2 0-1 0
2 12e Olga Iakushova 1991 Russia + 12.9 1:21:45.0 0-1 0-0 0
2 13e Semen Suchilov 1992 Russia + 12.9 1:21:45.0 0-0 0-1 0
2 14e Anton Babikov 1991 Russia + 12.9 1:21:45.0 0-0 1-3 1
3 51e Kaia W°ien Nicolaisen 1990 Norway + 36.0 1:22:08.1 0-2 0-0 0
3 52e Bente Landheim 1990 Norway + 36.0 1:22:08.1 1-3 0-1 1
3 53e Alexander Os 1980 Norway + 36.0 1:22:08.1 0-0 0-0 0
3 54e Vetle Sjňstad Christiansen 1992 Norway + 36.0 1:22:08.1 0-0 0-0 0
4 21e Nadine Horchler 1986 Germany + 44.5 1:22:16.6 0-2 0-1 0
4 22e Annika Knoll 1993 Germany + 44.5 1:22:16.6 0-0 0-0 0
4 23e Matthias Bischl 1988 Germany + 44.5 1:22:16.6 0-3 0-2 0
4 24e Florian Graf 1988 Germany + 44.5 1:22:16.6 0-1 0-1 0
5 31e Coline Varcin 1993 France + 55.8 1:22:27.9 0-1 0-0 0
5 32e Marine Bolliet 1988 France + 55.8 1:22:27.9 0-1 0-0 0
5 33e Fabien Claude 1994 France + 55.8 1:22:27.9 0-0 2-2 2
5 34e Florent Claude 1991 France + 55.8 1:22:27.9 0-0 0-1 0
6 91e Hanna Sola 1996 Belarus + 01:47.1 1:23:19.2 0-0 0-2 0
6 92e Nastassia Kinnunen 1985 Belarus + 01:47.1 1:23:19.2 0-1 0-3 0
6 93e Raman Yaliotnau 1993 Belarus + 01:47.1 1:23:19.2 0-1 1-3 1
6 94e Yuri Liadov 1987 Belarus + 01:47.1 1:23:19.2 0-2 0-1 0
7 61e Barbora Tomesova 1986 Czech Republic + 02:29.3 1:24:01.4 0-0 0-1 0
7 62e Jessica Jislova 1994 Czech Republic + 02:29.3 1:24:01.4 0-1 0-1 0
7 63e Matej Krupcik 1992 Czech Republic + 02:29.3 1:24:01.4 0-0 0-2 0
7 64e Lukas Kristejn 1989 Czech Republic + 02:29.3 1:24:01.4 1-3 0-1 1
8 71e Christina Rieder 1993 Austria + 02:34.1 1:24:06.2 0-0 0-1 0
8 72e Fabienne Hartweger 1992 Austria + 02:34.1 1:24:06.2 1-3 0-1 1
8 73e Fabian Hoerl 1992 Austria + 02:34.1 1:24:06.2 0-2 0-0 0
8 74e Lorenz Waeger 1991 Austria + 02:34.1 1:24:06.2 0-0 0-1 0
9 81e Johanna Skottheim 1994 Sweden + 03:06.4 1:24:38.5 0-0 0-1 0
9 82e Emma Nilsson 1993 Sweden + 03:06.4 1:24:38.5 0-1 0-0 0
9 83e Tiio Soderhielm 1984 Sweden + 03:06.4 1:24:38.5 1-3 3-3 4
9 84e Simon Hallstroem 1991 Sweden + 03:06.4 1:24:38.5 0-0 0-2 0
10 141e Nicole Gontier 1991 Italy + 04:40.1 1:26:12.2 0-1 0-3 0
10 142e Carmen Runggaldier 1995 Italy + 04:40.1 1:26:12.2 0-1 0-0 0
10 143e Pietro Dutto 1989 Italy + 04:40.1 1:26:12.2 1-3 0-3 1
10 144e Giuseppe Montello 1992 Italy + 04:40.1 1:26:12.2 0-1 1-3 1
11 151e Audrey Vaillancourt 1991 Canada + 05:05.8 1:26:37.9 0-0 0-0 0
11 152e Sarah Beaudry 1994 Canada + 05:05.8 1:26:37.9 0-2 0-3 0
11 153e Matthew Hudec 1994 Canada + 05:05.8 1:26:37.9 0-0 0-1 0
11 154e Carsen Campbell 1994 Canada + 05:05.8 1:26:37.9 0-1 0-1 0
12 181e Madeleine Phaneuf 1995 USA + 05:32.9 1:27:05.0 0-0 0-2 0
12 182e Hannah Dreissigacker 1986 USA + 05:32.9 1:27:05.0 0-0 0-3 0
12 183e Casey Smith 1992 USA + 05:32.9 1:27:05.0 0-0 0-2 0
12 184e Patrick Johnson 1989 USA + 05:32.9 1:27:05.0 0-3 0-2 0
13 131e Daniela Kadeva 1994 Bulgaria + 05:52.1 1:27:24.2 0-0 0-2 0
13 132e Betina Blagoeva 1993 Bulgaria + 05:52.1 1:27:24.2 0-0 0-1 0
13 133e Dimitar Partalov 1990 Bulgaria + 05:52.1 1:27:24.2 0-0 0-1 0
13 134e Anton Sinapov 1993 Bulgaria + 05:52.1 1:27:24.2 0-0 0-2 0
14 101e Anna Maka 1992 Poland + 06:24.0 1:27:56.1 0-0 0-3 0
14 102e Patrycja Hojnisz 1987 Poland + 06:24.0 1:27:56.1 0-1 0-1 0
14 103e Krzysztof Plywacyk 1983 Poland + 06:24.0 1:27:56.1 0-1 1-3 1
14 104e Andrzej Nedza-Kubiniec 1991 Poland + 06:24.0 1:27:56.1 0-3 0-2 0
15 111e Natalia Prekopova 1989 Slovakia + 06:47.0 1:28:19.1 0-3 0-2 0
15 112e Alzbeta Majdisova 1993 Slovakia + 06:47.0 1:28:19.1 0-0 0-0 0
15 113e Michal Kubaliak 1993 Slovakia + 06:47.0 1:28:19.1 0-2 1-3 1
15 114e Henrich Lonsky 1993 Slovakia + 06:47.0 1:28:19.1 0-1 0-2 0
16 161e Annukka Siltakorpi 1983 Finland + Lapped Lapped 0-0 0-2 0
16 162e Sanna Markkanen 1990 Finland + Lapped Lapped 0-1 0-0 0
16 163e Mikael Koivunen 1993 Finland + Lapped Lapped 0-1 0-1 0
16 164e Antti Repo 1994 Finland + Lapped Lapped 0-2 0-3 0
17 121e Ladina Meier-Ruge 1992 Switzerland + Lapped Lapped 0-3 1-3 1
17 122e Susanna Meinen 1992 Switzerland + Lapped Lapped 0-2 1-3 1
17 123e Eligius Tambornino 1986 Switzerland + Lapped Lapped 0-1 2-3 2
17 124e Ivan Joller 1983 Switzerland + Lapped Lapped 0-0 0-3 0
18 171e Hyesuk Hwang 1993 South Korea + Lapped Lapped 0-1 0-1 0
18 172e Ji-Ae Park 1991 South Korea + Lapped Lapped 0-3 0-3 0
18 173e Yonggyu Kim 1993 South Korea + Lapped Lapped 2-3 0-3 2
18 174e Seonhoe Heo 1993 South Korea + Lapped Lapped 3-3 0-1 3

Info

What IBU Cup
Discipline Mixed Relay
Host Val Ridanna
Nation Italy
Date Sunday 17.Jan 2016
Calendar 2015/2016