Sign in Sign up

Rybinsk

Result Startlist

Pos # Name Born Nation Time
1 7 Igor Usachev 1981 Russia
2 17 Andrey Parfenov 1987 Russia
3 3 Mikhail Novichikhin 1981 Russia
4 16 Ivan Guliaev 1987 Russia
5 15 Anatoliy Volkov 1989 Russia
6 1 Vladimir Fedulov 1979 Russia
7 2 Dmitriy Egoshin 1981 Russia
8 21 Nikita Stupak 1987 Russia
9 10 Igor Rysin 1987 Russia
10 22 Nikolay Bolotov 1986 Russia
11 18 Andrej Geljmanov 1982 Russia
12 19 Mikhail Kuklin 1987 Belarus
13 4 Alexander Bobrov 1984 Russia
14 23 Evgeniy Lukjanov 1981 Russia
15 26 Maxim Bulgakov 1983 Russia
16 6 Dmitriy Chvanov 1985 Russia
17 9 Dmitriy Ozerskiy 1990 Russia
18 13 Sergej Kuzmenko 1986 Belarus
19 20 Ivan Pavlov 1988 Russia
20 27 Ivan Alypov 1982 Russia
21 8 Sergey Chvanov 1988 Russia
22 11 Valentin Devjatiarov 1988 Russia
23 12 Alexander Arkhipovskiy 1990 Russia
24 14 Ivan Anisimov 1987 Russia
25 25 Maxim Fadeev 1987 Russia
26 5 Stanislav Bogdanov 1987 Russia
27 24 Dmitriy Shaparov 1987 Russia
28 28 Vassili Rotchev 1980 Russia
29 29 Alexey Dvoskin 1983 Russia
30 30 Ildar Fayzullov 1991 Russia
31 - Anatolij Rochev 1976 Russia
32 - Gleb Retivykh 1991 Russia
33 - Mikhail Belov 1987 Russia
34 - Ilya Mashkov 1981 Russia
35 - Alexander Khnygin 1990 Russia
36 - Vasiliy Efimov 1989 Russia
36 - Evgeniy Novitskiy 1986 Russia
38 - Yuriy Peshkov 1988 Russia
39 - Andrey Feller 1988 Russia
40 - Alexey Moriakov 1989 Russia
41 - Leonid Vinogradov 1982 Russia
42 - Radik Gaziev 1986 Russia
43 - Fedor Stroitelev 1991 Russia
44 - Andrey Shatokhin 1990 Russia
45 - Maxim Feller 1986 Russia
46 - Evgeniy Baiborodov 1990 Russia
47 - Pavel Erofeev 1984 Russia
48 - Andrey Tyuterev 1985 Russia
49 - Evgeniy Lobanov 1988 Russia
50 - Ravil Valiakhmetov 1989 Russia
51 - Maxim Khasanov 1987 Russia
52 - Nikolay Podrugin 1990 Russia
53 - Ruslan Gaziev 1986 Russia
54 - Viktor Romanov 1983 Russia
55 - Lev Kroyt 1989 Russia
56 - Nikolay Pyzhov 1991 Russia
57 - Ivan Loschinin 1991 Russia
58 - Jakov Lemanov 1989 Russia
59 - Anton Gafarov 1987 Russia
60 - Alexander Blokhin 1989 Russia
61 - Evgeniy Uftikov 1984 Russia
62 - Alexander Akimov 1991 Russia
63 - Evgeniy Shebolkin 1984 Russia
64 - Nikolay Lohov 1986 Russia
65 - Alexey Soloviev 1984 Russia
66 - Alexander Slavutskiy 1988 Russia
67 - Anton Smirnov 1987 Russia
68 - Radik Abulov 1987 Russia
DNS - Eduard Koviashov 1967 Russia
DNS - Ildar Safin 1987 Russia
DNS - Alexander Kuznetsov 1982 Russia
DNS - Pavel Siulatov 1986 Russia
DNS - Anton Suzdalev 1989 Russia
DNS - Egor Sorin 1985 Russia
DNS - Anatoliy Romanov 1986 Russia
DNS - Sergey Budkin 1989 Russia
DNS - Anton Shatagin 1987 Russia
DNS - Vladimir Tokarev 1980 Russia
DNS - Andrey Hasanov 1980 Russia

Info

What Eastern Europe Cup
Discipline Sprint C
Host Rybinsk
Nation Russia
Date Wednesday 17.Feb 2010
Calendar 2009/2010