Sign in Sign up

Krasnogorsk

Result Startlist

Pos # Name Born Nation Time Time2
1 98 Alexander Bolshunov 1996 Russia 1:14:11.4 1:14:11
2 90 Nikita Stupak 1987 Russia 1:15:02.3 + 50
3 92 Dmitriy Japarov 1986 Russia 1:15:02.8 + 51
4 91 Sergey Turyshev 1985 Russia 1:15:23.3 + 01:11
5 102 Alexey Vitsenko 1990 Russia 1:16:07.8 + 01:56
6 93 Eugeniy Dementiev 1983 Russia 1:16:34.5 + 02:23
7 94 Ilia Semikov 1993 Russia 1:16:34.8 + 02:23
8 101 Denis Spitsov 1996 Russia 1:16:36.7 + 02:25
9 100 Ivan Kirillov 1996 Russia 1:17:09.7 + 02:58
10 87 Sergej Novikov 1980 Russia 1:17:21.1 + 03:09
11 88 Vladislav Skobelev 1987 Russia 1:17:37.5 + 03:26
12 82 Alexander Utkin 1986 Russia 1:17:44.4 + 03:32
13 89 Konstantin Glavatskikh 1985 Russia 1:18:01.3 + 03:49
14 79 Vladimir Karkin 1988 Russia 1:18:06.5 + 03:55
15 78 Stansilav Perlyak 1987 Russia 1:18:09.1 + 03:57
16 69 Mikhail Sosnin 1990 Russia 1:18:12.4 + 04:00
17 103 Ivan Yakimushkin 1996 Russia 1:18:27.4 + 04:15
18 64 Anton Timashov 1996 Russia 1:18:34.8 + 04:23
19 77 Denis Kataev 1992 Russia 1:18:41.5 + 04:30
20 84 Rifat Safiullin 1991 Russia 1:18:43.9 + 04:32
21 75 Andrey Sobakarev 1996 Russia 1:18:45.8 + 04:34
22 63 Sergey Lytnev 1996 Russia 1:18:48.5 + 04:37
23 40 Pavel Andreev 1983 Russia 1:18:49.7 + 04:38
24 43 Yuriy Gavrilov 1991 Russia 1:18:55.0 + 04:43
25 74 Vadim Pisarev 1987 Russia 1:19:28.0 + 05:16
26 80 Valeriy Gontar 1993 Russia 1:19:54.0 + 05:42
27 47 Vladislav Azanov 1994 Russia 1:20:09.7 + 05:58
28 46 Jakov Lemanov 1989 Russia 1:20:10.3 + 05:58
29 97 Andrey Feller 1988 Russia 1:20:11.3 + 05:59
30 61 Alexey Dvoskin 1983 Russia 1:20:18.8 + 06:07
31 39 Andrey Krasnov 1994 Russia 1:20:35.3 + 06:23
32 76 Ilja Sannikov 1992 Russia 1:20:45.1 + 06:33
33 42 Nikita Singopin 1995 Russia 1:20:45.8 + 06:34
34 95 Jakov Sezemov 1992 Russia 1:20:45.9 + 06:34
35 25 Alexander Klugen 1997 Russia 1:20:47.2 + 06:35
36 30 Nikita Khaian 1992 Russia 1:20:50.7 + 06:39
37 86 Alexander Grebenko 1994 Russia 1:20:53.3 + 06:41
38 96 Artem Nikolaev 1991 Russia 1:20:54.5 + 06:43
39 48 Alexander Vdovin 1993 Russia 1:20:58.9 + 06:47
40 59 Yuriy Barmasov 1993 Russia 1:21:20.9 + 07:09
41 49 Maxim Tolkachev 1994 Russia 1:21:25.2 + 07:13
42 81 Ivan Solodov 1989 Russia 1:21:41.1 + 07:29
43 70 Ilnaz Zakirov 1993 Russia 1:21:45.7 + 07:34
44 71 Anton Ziuzev 1985 Russia 1:21:46.8 + 07:35
45 51 Alexander Panzhinskiy 1989 Russia 1:22:13.1 + 08:01
46 54 Vitaliy Popov 1992 Russia 1:22:18.8 + 08:07
47 38 Dmitriy Baklanov 1988 Russia 1:22:22.8 + 08:11
48 45 Omar Hudiev 1994 Russia 1:22:35.3 + 08:23
49 36 Nikolay Bolotov 1986 Russia 1:22:49.0 + 08:37
50 16 Sergey Artamonov 1991 Russia 1:23:04.9 + 08:53
51 72 Danil Dotsenko 1995 Russia 1:23:45.0 + 09:33
52 41 Aliaksandr Saladkou 1992 Belarus 1:23:49.1 + 09:37
53 37 Egor Berezin 1992 Russia 1:23:49.3 + 09:37
54 53 Nikita Khabarov 1994 Russia 1:24:05.8 + 09:54
55 17 Vladimir Ganushkin 1999 Russia 1:24:14.5 + 10:03
56 35 Andrey Nischakov 1996 Russia 1:24:14.8 + 10:03
57 56 Vasiliy Pushkin 1991 Russia 1:24:27.2 + 10:15
58 66 Pavel Siulatov 1986 Russia 1:24:36.0 + 10:24
59 44 Boris Polkovnikov 1997 Russia 1:25:01.6 + 10:50
60 29 Dzmitry Yakimenka 1994 Belarus 1:25:19.5 + 11:08
61 104 Konstantin Bykov 1987 Russia 1:25:31.2 + 11:19
62 28 Dmitriy Chekulaev 1989 Russia 1:25:34.4 + 11:22
63 32 Aleh Chychykau 1996 Belarus 1:25:47.9 + 11:36
64 26 Ivan Pavlov 1988 Russia 1:25:53.3 + 11:41
65 24 Siarhei Budahouski 1996 Belarus 1:26:22.0 + 12:10
66 13 Artem Malyshev 1998 Russia 1:26:49.9 + 12:38
67 20 Alexander Kutorkin 1990 Russia 1:27:50.1 + 13:38
68 15 Kirill Smirnov 1996 Russia 1:28:27.9 + 14:16
69 57 Viktor Ermilin 1992 Russia 1:28:47.5 + 14:36
70 22 Sergey Korsakov 1991 Russia 1:28:51.1 + 14:39
71 7 Vadim Pantrin 1996 Russia 1:29:53.3 + 15:41
72 8 Alexandr Kutyugin 1978 Russia 1:29:59.1 + 15:47
73 4 Damir Muflikhunov 1994 Russia 1:30:30.5 + 16:19
74 9 Ruzil Salakhov 1996 Russia 1:30:40.8 + 16:29
75 5 Alexander Bogdanov 1996 Russia 1:32:28.3 + 18:16
DNS 1 Alexey Smolskiy 1998 Russia
DNS 10 Vladimir Zanin 1997 Russia
DNS 11 Evgeniy Kolomin 1993 Russia
DNS 12 Anton Kharlamov 1997 Russia
DNS 14 Alexander Kochetkov 1995 Russia
DNS 18 Maxim Fedorov 1997 Russia
DNS 2 Stepan Starovoytov 1995 Russia
DNS 21 Dmitriy Shokhirev 1990 Russia
DNS 27 Anatoliy Bogdanov 1993 Russia
DNS 3 Viktor Petukhov 1991 Russia
DNS 31 Alexander Guliaev 1993 Russia
DNS 33 Ilnaz Taipov 1995 Russia
DNS 34 Grigoriy Sokolov 1996 Russia
DNS 52 Vladislav Vaneev 1993 Russia
DNS 55 Igor Fedotov 1998 Russia
DNS 58 Alexander Dyakonov 1995 Russia
DNS 6 Sergey Roganov 1992 Russia
DNS 62 Niyaz Taipov 1995 Russia
DNS 65 Kirill Kilivnyuk 1998 Russia
DNS 67 Vladislav Vechkanov 1997 Russia
DNS 68 Almaz Taipov 1993 Russia
DNS 73 Pavel Vikulin 1989 Russia
DNS 83 Alexander Kuleshov 1993 Russia
DNS 99 Andrey Melnichenko 1992 Russia
DNF 19 Vladislav Golop 1996 Russia
DNF 23 Igor Fofanov 1997 Russia
DNF 50 Marsel Khayrov 1994 Russia
DNF 60 Alexey Simonov 1993 Russia
DNF 85 Artem Zhmurko 1985 Russia

Info

What Eastern Europe Cup
Discipline 30 km C
Host Krasnogorsk
Nation Russia
Date Wednesday 28.Dec 2016
Calendar 2016/2017